Şirket Profilimiz

Firmamız 20 yılı aşkın iş tecrübesiyle faaliyete geçmiştir.

İlk kurulduğu günden itibaren müşteri odaklı yüksek kalite ve hassasiyetle uygun optimal fiyatı benimsemiş ve tüm piyasanın dikkatini üzerine toplamıştır.

Firmamız geniş makina parkuruyla yüksek, kaliteli makine üretim ve hizmetini sağlamaktadır.

Üretim yelpazemizi Elektrofüzyon Kaynak Makineleri, Data Logger, El Extrüderi, Alın Kaynak Makineleri, Polietilen Fitingler, Metal Vanalar, Yangın Hidrantları, PPRC Kaynak Makineleri ve Kaynak Aksesuarları oluşturmaktadır.

Yakın zaman içinde hedefimiz ülke ve ülke sınırları dışında üretimin en büyük yüzdesine hakim olmaktır. Bu dogrultuda çalışmayı sürdürmekteyiz. Herkesle çalışma imkanı yakalama hedefimize en hızlı şekilde ulaşacağımızı umuyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

GÜÇ SENDE...

Kalite Politikamız ve Misyonumuz

Firma bünyesinde çalışan özgün bakış açısına sahip ekibiyle ürünlerinde kalite ve uyumluluktan ödün vermeyip, her detayda farklılıklara imza atan felsefesini ilke edinerek oluşturduğu yenilikleri ile müşterisinin karşısına çıkmaktadır.

- Sektördeki yerini daha yüksek seviyeye taşımak,

- Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirecek müşteri talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak,

- Her geçen gün yeni ürün grubu eklemek ve bu doğrultuda imalatçı beklentilerini en üst düzeye taşımak,

- Yurtiçi ve yurtdışı hizmet anlayışını geliştirmeyi, yeni istihdamlar sağlamak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla ilke edinmek,

- Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak ve geniş ürün yelpazemiz ile üretici beklentilerini en üst düzeye taşımak.

Çevre ve İş Sağlığı

Sturdy Machine; Çevre & İş Sağlığı politikasını şu şekilde belirlemiştir;

  • Uymakta olduğumuz Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yürürlükteki yasal düzenlemelere ve diğer gerekliliklere bağlı kalmak.
  • Tüm çalışanlarımızın, Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili bilinçlenmeleri için gerekli eğitimleri ve faaliyetleri planlayarak gerçekleştirmek.
  • Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili çalışmaları Kalite Yönetim sistemi ile entegre ederek, iyileştirme çalışmalarını düzenli takip etmek.
  • Proses ve ürün kaynaklı çevresel kirlenmeyi önlemek amaçlı aynı zamanda atıklarımızın bertarafı ve geri kazanılması ile ilgili faaliyetleri planlamak, azaltma çalışmaları yapmak ve uygulamak.
  • Enerji ve doğal kaynakları etkin kullanmak ve çevreye duyarlı davranarak oluşabilecek zararları minimize etmek.